Sídlo firmy
Quality services, s.r.o.
Lesná 8
679 61 Letovice

................................
Kancelář
Quality services, s.r.o.
Svitavská 35
678 01 Blansko

................................
Kontakt
Telefoní čísla
602 529 698
602 551 227
777 871 288
Fax
516 411 223

E-mail
quality@bk.cz

................................
Najdi na mapě
Naši partneři    
 

          Bureau Veritas Certifacation Czech Republic, spol. s.r.o.
Je vedoucí světovou společností v poskytování služeb v oblasti jakosti, bezpečnosti a ochrany zdraví, životního prostředí (QHSE) a sociální a společenské zodpovědnosti s ročním obratem přesahujícím 1 miliardu EUR. Díky potenciálu více než 13000 pracovníků a jedinečné dislokaci více než 550 poboček ve 140 zemích světa, Bureau Veritas poskytuje široký rozsah specializovaných služeb v oblastech certifikace, poradenství, výcviku pracovníků a outsourcingu.

          DNV Czech Republic - DET NOTSKE VERITAS CZ s.r.o.
Je nezávislou nadací založenou v roce 1864, jejíž misí je ochrana životů, majetku a životního prostředí. DNV zaujímá vedoucí mezinárodní postavení v poskytování služeb v oblasti řízení rizik. Hodnota DNV je založena na odborných znalostech, vědomostech, dlouholetých zkušenostech a kreativitě všech zaměstnanců. Téměř 5.800 zaměstnanců DNV jsou vysoce kvalifikovaní odborníci a techničtí pracovníci. DNV je mezinárodní společností s 300 kancelářemi ve více než 100 zemích světa. S ústředím v Oslu je světová síť společnosti DNV propojena nejmodernější informační technologií, která umožňuje vytvářet hodnotu pro všechny zákazníky DNV na celém světě.

          Český TÜV Bayern, s.r.o.
Jako inspekční a certifikační orgán provádí celý komplex technických, inženýrských, zkušebních, poradenských, verifikačních a certifikačních činností, směřujících k zajištění bezpečnosti výrobků, technických zařízení, jejich částí a materiálů, a to v různých technologických oborech.

          BEST QUALITY, s.r.o.
Je samostatný, nezávislý a nestranný, májící vlastní finanční zdroje k provozování certifikace. Společnost disponuje dostatečným počtem vysoce kvalifikovaných pracovníků, auditorů i technických expertů podílejících se na procesu certifikace, poskytuje certifikaci pouze v oborech nebo jejich částech, pro které je akreditována.


Poslední aktualizace: 31.8. 2007
Webdesing: Bauwee@seznam.cz